Wiosna za nami, przed nami jeszcze całe lato, czyli nadchodzi czas letnich wypraw na rowerze. Jeżeli postanowiliśmy zmienić swój stary jednoślad i zainwestować gotówkę w nowy sprzęt, ważne by wybrać taki który będzie nam służył długie lata.

Ile kosztują markowe rowery od Krossa?

rower kross cenaRowerowe eskapady, przejażdżki w ciężkim terenie, czy też jazda rekreacyjna. To wszystko bez różnicy. Nieważne, w jaki sposób spędzamy czas na rowerze – firma Kross, ma propozycje nawet dla najbardziej wybrednych i wymagających rowerzystów. Dla każdego cyklisty najważniejsze jest, by rower był solidny, szybki i bezawaryjny. Rowery Kross spełniają te wymogi w stu procentach. To jedne z najlepszych jednośladów na rynku, co potwierdzają liczne badania konsumenckie oraz nieprzerwanie rosnąca sprzedaż. Do wyboru mamy niezliczoną ilość modeli, które wyróżnia nie tylko jakość, ale również cena. Wyróżnia, ale oczywiście na korzyść, gdyż rowery Kross to połączenie jakości i niskiej ceny. Takie zestawienie od lat gwarantuje tej firmie powodzenie i marketingowy sukces. Jeżeli jesteśmy zdecydowani na rower Kross cena za w pełni wyposażony egzemplarz, na pewno nie przekroczy dwóch tysięcy złotych, co w porównaniu z innymi wiodącymi prym firmami, jest wręcz ceną okazyjną. Rowery tej firmy świetnie się sprzedają nie tylko w Polsce, co warto odnotować. Firma współpracuje z dostarczycielem najlepszego na rynku osprzętu, czyli firmą Shimano, co gwarantuje wyjątkową jakość przełożeń i dodatkowego wyposażenia. Firma jest godna zaufania, a ilość sprzedanych egzemplarzy, tylko to potwierdza.

Markowe rowery ze średniej półki, mogą kosztować nawet cztery tysiące złotych. W przypadku firmy Kross, ta cena spada o połowę, bez utraty jakości produktu. Kross, na swoje produkty udziela dwuletniej gwarancji i zapewnia serwis pogwarancyjny.

Kategorie: Sport