Kiedy posiadamy drogi jednoślad, nie możemy sobie pozwolić na zwyczajne zabezpieczenie. Taki sprzęt wymaga szczególnej troski i warto zainwestować w markowe zapięcia, które dają maksimum bezpieczeństwa i pozwalają nam spać spokojnie bez martwienia się o nasz sprzęt.

Zapięcia rowerowe od Abusa – model Bordo

abus bordoZostawienie roweru bez odpowiedniego zabezpieczenia, może skutkować jego kradzieżą. Tym bardziej jeśli nasz jednoślad jest markowy i drogi. Nie warto kupować zapięć, których konstrukcja opiera się na lince, jaką z łatwością można przeciąć. Abus Bordo to zabezpieczenie dla bardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość i perfekcję. Abus to niemiecki producent, którego zapięcia są najlepszymi na rynku. Model Bordo składa się ze stalowych paneli, połączonych solidnymi przegubami nitowanymi. Idea tego produktu opierała się na stworzeniu produktu kompaktowego i jednocześnie takiego, który daje maksymalne zabezpieczenie. Stalowe panele pokryte są miękkim wykończeniem, co pozwala chronić delikatny lakier ramy naszego roweru. Bordo waży nieco ponad półtora kilograma i jest długie na osiemdziesiąt pięć centymetrów, podzielone jest na sześć równych paneli. Przewozenie Abusa Bordo jest bardzo łatwe, gdyż po złożeniu, chowamy go do małego pojemnika zapinanego na rzepy, jaki umieścić można pod ramą lub na niej. Grube panele od Abusa odstraszą potencjalnego złodzieja od jakichkolwiek prób kradzieży. Ta technologia zapewnia też maksymalne zabezpieczenie przed przecięciem lub przepiłowaniem.

Zapięcie Abus Bordo jest nie do sforsowania. Nie jest przypadkiem, że większość właścicieli drogich, elektrycznych modeli rowerów, wybiera właśnie tą firmę. Uzupełnieniem tego zapięcia jest zamek, wyposażony w zabezpieczenie, uniemożliwiające jakąkolwiek manipulację.

Kategorie: Sport