Zbliżają się urodziny mojej dobrej koleżanki. Bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ dawno się nie widziałyśmy a tak jest przynajmniej okazja do tego by się spotkać, porozmawiać i pośmiać. Jak zawsze miałam jednak dylemat co kupić jej na prezent.

Karykatury ze zdjęcia na zamówienie

karykatura na zamówienieTo zabawne ale pomimo, że kogoś dobrze znam kiedy przychodzi do kupienia upominku, mam dylemat i nie wiem co kupić. Staram się podarować coś bardziej spersonalizowanego, coś wyjątkowego. Tym razem naprawdę nie miałam pomysłu. Przypomniałam sobie, że sama kiedyś dostałam w prezencie czarno biały portret który bardzo mi się podobał. Pomyślałam, że skoro moja koleżanka bardzo lubi się śmiać podaruję jej karykaturę. Całe szczęście dzisiaj bez problemu można coś takiego zamówić i nie trzeba osobiście stawiać się u artysty. Taka karykatura na zamówienie najczęściej jest robiona ze zdjęć. Przesyła się do artysty kilka zdjęć i dodaje krótki opis osoby, cechy które można uwydatnić na rysunku. Nie miałam żadnego problemu, ponieważ posiadałam bardzo dużo wspólnych zdjęć. Ku mojemu zaskoczeniu zabawny portret był gotowy już po tygodniu. Najpierw dostałam próbną karykaturę do zatwierdzenia ale ponieważ była świetna, artysta nie musiał nic poprawiać. Przez chwilę zastanawiałam się czy wybrać opcję kolorową czy czarno białą ale ostatecznie zdecydowałam się na tą pierwszą. Karykatura podkreślała nie tylko charakterystyczne cechy urody ale świetnie pokazywała również ciekawe cechu charakteru.

Zakupienie karykatury na prezent urodzinowy okazało się strzałem w dziesiątkę. Koleżanka bardzo się ucieszyła i od razu postawiła sobie swój zabawny portret na półce koło kominka. Cieszę się bo mogłam jej dać coś innego niż kosmetyki czy ciuchy a ten podarunek widziałam, że naprawdę ją ucieszył.

Kategorie: Usługi