Do mojego sklepu z bielizną przychodziły od lat te same klientki. Zamówienie zawsze składałam u jednego producenta, który oferował bawełniane majtki w niskich cenach. Z czasem jednak pojawiać zaczęło się więcej młodych kobiet i musiałam dostosować ofertę dla tej grupy klientek.

Sprzedaż majtek damskich z koronki

majtki damskie koronkoweProducent, z którym współpracowałam od lat, zalecił mi, żebym zamówiła majtki damskie koronkowe, bo takie najchętniej wybierają klienci. Poprosiłam więc o katalog z bielizną, ponieważ sama chciałam dokonać wyboru. Może i majtki nie były aż tak ogromnym wyzwaniem, jednak do tej pory jeszcze nigdy nie sprzedałam koronkowej bielizny a musiałam wybrać najlepszą, żeby zachęcić młode klientki do zakupów w moim sklepie. Oferta producenta była mocno rozbudowana i postawiłam na majtki damskie pakowane w kompletach po trzy sztuki. Zestaw taki nie był drogi a majtki koronkowe dostępne były w trzech różnych kolorach. Zresztą do mojego sklepu nie przyszła jeszcze żadna kobieta, która kupiła tylko jedną parę majtek. Zawsze kupowały więcej par i wiedziałam, że komplety koronkowych majtek będą się dobrze sprzedawać. Wybrałam majki we wszystkich dostępnych rozmiarach oraz zestawach kolorystycznych. Już następnego dnia odebrałam dostawę a koronkowe majtki damskie pojawiły się w ofercie mojego sklepu. Ku mojemu zaskoczeniu, zainteresowały się nimi nawet te kobiety, które wcześniej kupowały u mnie wyłącznie bawełnianą bielizną. koronkowa bielizną cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wprowadziłam zmiany w swoim sklepie i to głównie bielizna z koronki była dostępna. Szybko zauważyłam, że sprzedawała się lepiej a ja miałam wyższe dochody z takiej sprzedaży. Klientek z każdym tygodniem mi przybywało a to był dla mnie bardzo dobry znak.

 

Kategorie: Moda