Prowadząc niewielką wypożyczalnię samochodów z dosłownie kilkoma pojazdami na wynajem dobrze wiedziałem, że o wiele bardziej opłaca mi się wynajmować samochody krótkoterminowo, gdyż wiązało się to z o wiele większą opłatą, jaką musi ponieść mój klient. Taki model biznesowy sprawił, że nie musiałem martwić się o to gdzie, znajdują się moje samochody.

Wbudowane nadajniki w autach

krótkoterminowe wypożyczenie samochodu w Tarnowie

Do każdego modelu auta zdecydowałem się zamontować nadajnik GPS, który chyba jest w dzisiejszych czasach jest normą jeśli chodzi o wynajmowanie pojazdów osobom trzecim, dzięki temu mogłem znać dokładną lokalizację wszystkich moich samochodów, a także klienci byli poinformowani o tym, że mam taką możliwość. Mając na uwadze profil mojego klienta dobrze wiedziałem, że każdy z nich dba przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo, dlatego też zakup takiego lokalizatora nie miał za zadanie tylko sprawdzać obecnego położenia ze względu mojego bezpieczeństwa, ale także ze względu na bezpieczeństwo moich pasażerów, gdyż w przypadku jakiegokolwiek wypadku mogłem od razu ustalić albo jego przyczynę, albo dokładną lokalizację, gdzie znajduje się mój klient. Krótkoterminowe wypożyczenie samochodu w Tarnowie było dla mnie bardzo dużą szansą na prowadzenie własnego biznesu, dlatego też starałem się wykonywać wszystkie czynności dla moich klientów za jak najmniejszą prowizję. Każdy samochód wynajmowany przeze mnie zawsze był zatankowany do pełna, co również cieszyło klientów, gdyż nie musieli oni tracić czasu przy wynajmowaniu pojazdu na to, aby jeszcze zatankować.

Z czasem moja wypożyczalnia stała się bardzo znana i mogłem pozwolić sobie na jej rozbudowanie i to nie tylko, jeśli chodzi o przestrzeń, czy parking tuż przy siedzibie mojej firmy, ale także mogłem pozwolić sobie na zakup kolejnych samochodów, które będą pracowały dla mnie.

Kategorie: Motoryzacja