Jestem menadżerką sporej firmy energetycznej. Ostatnio moja szefowa otworzyła nowy oddział firmy. W związku z tym zatrudniła wielu nowych pracowników. Na mnie spadał obowiązek zorganizowania dla nich imprezy integracyjnej. Odział firmy powstał w Warszawie. Nie znam tego miasta, dlatego najpierw musiałam się zorientować, gdzie w tym mieście mogę zorganizować coś ciekawego.

Zorganizowałam imprezę firmową w Warszawie

gdzie zorganizować imprezę firmową w warszawieZadzwoniłam do mojej przyjaciółki, która pochodzi z tego miasta i zapytałam się jej. gdzie zorganizować imprezę firmową w warszawie. Doradziła mi ona nazwę jednego lokalu, gdzie organizowane są takie imprezy. Powiedziała, że sama kilka razy była na imprezie w tym miejscu i była bardzo zadowolona. Mieli tam osobną salę do tańczenia oraz do spożywania posiłku. Istniała możliwość wstawienia szwedzkiego stołu lub wykupienia odpowiedniego pakietu dań z karty menu. Zapewniała mnie ona, że w tym miejscu naprawdę solidnie i profesjonalnie zorganizują dla mnie imprezę firmową. Sale są duże i pomieszczą nawet do 250 osób. Co ważne, w tym miejscu nie dzieli się sali z innymi imprezami co często się zdarza w tak dużych lokalach i salach, dlatego bawimy się we własnym gronie. To mi się bardzo spodobało. Wzięłam od niej namiary na to miejsce i od razu tam zadzwoniłam z pytaniem o wolny termin i cennik. Z terminem nie było problemu, a ceny były niskie.

Od razu zarezerwowałam termin na imprezę firmową. Już wkrótce przekonałam się o tym, że było to bardzo dobre miejsce na organizację takiej imprezy. Miejsce było bardzo dobrze zorganizowane, a obsługa miła i kompetentna. Wybierając miejsce na imprezę firmową warto zwrócić uwagę na to, żeby miejsce miało doświadczenie w realizowaniu takich imprez. Teraz już wiem, że w Warszawie jest sporo takich lokali.

Kategorie: Usługi