Na całym świecie powszechne stały się pokoje zagadek, czyli tak zwane escape roomy. Idea narodziła się w Stanach Zjednoczonych i szybko przyjęła się w innych krajach, w tym w Polsce. Escape roomy przedstawiające różną tematykę znajdziemy w wielu miastach. Najwięcej godnych polecenia miejsc dla wielbicieli zagadek znajdziemy oczywiście w Warszawie.

Dorośli bawią się w warszawskim escape roomie

najlepszy escape room w warszawie dla dorosłychOd pewnego czasu nastała moda na escape roomy. Z całą pewnością jest to dosyć interesująca forma spędzania wolnego czasu. Wizyta w pokoju zagadek bez wątpienia zmusza do ćwiczenia szarych komórek. Trzeba bowiem rozwiązać szereg zagadek wymagających spostrzegawczości, analitycznego myślenia oraz niemałej pomysłowości. Do tego uczestnicy zabawy mają na wszytko z góry określony czas. Najlepszy escape room w Warszawie dla dorosłych oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Cena wizyty w przeliczeniu na jedną osobę nie jest zbyt wygórowana i wynosi mniej więcej tyle, co bilet do kina. Uczestnicy zabawy w warszawskim escape roomie muszą się wcielić w grupę nurków poszukujących wraku zatopionego statku. Pokój został w odpowiedni sposób urządzony i zapewnia odpowiednia atmosferę. Oczywiście każdy escape room przedstawia inną tematykę. Do escpae roomu z powodzeniem mogą udać się znajomi, rodzina, a nawet koledzy z pracy. Wizyta w pokoju zagadek to również oryginalne miejsce na randkę. Warto podkreślić, że podczas wspólnej zabawy można lepiej się poznać.

Godzina dobrej zabawy na najwyższym poziomie przyda się od czasu do czasu każdemu z nas. Nic zatem dziwnego, że pokoje zagadek zyskały taką popularność. Reguły obowiązujące w escape roomie są dosyć proste – gracze mają zwykle sześćdziesiąt minut na rozwiązanie wszystkich zagadek i wydostanie się z pokoju.

Kategorie: Hobby