Co sezon zmienia się moda, wytyczne projektantów itd. Zmiana taka jest widoczna nie tylko w ubraniach, butach, ale także dodatkach, takich jak torebki, dodatki do włosów, biżuterii. Od kilku lat jednak bardzo modne są i nie zapowiada się, żeby moda na celebrytki minęła. 

Czym są celebrytki?

celebrytki łańcuszki srebrneModne już od kilku lat celebtryki są to łańcuszki, z bardzo cienkim łańcuszkiem, pośrodku znajduję się jakiś kształt, koło, kwadrat, trójkąt, serce i wiele innych. Są one wkomponowane w łańcuszek lub zawieszone. Wpisując w wyszukiwarce frazę: celebrytki łańcuszki srebrne, można zobaczyć jak wiele zarówno sklepów jubilerskich jak i zwykłych odzieżowych posiada je w swojej ofercie. Najbardziej znane i modne są własnie celebrytki srebrne. Bardzo delikatne i kobiece, pasują zarówno do każdej kobiety, jak i nastolatki. Idealnie nadają się na każdą okazję, od służbowego spotkania i eleganckiego stroju, po lekki, wręcz letni strój spacerowy czy plażowy. Dzięki temu, że są one srebrne i bardzo delikatne, a co z tym się wiąże lekkie, są one stosunkowo niedrogie i dostępne na każdą kieszeń. Warto posiadać przynajmniej jeden taki naszyjnik w swojej kolekcji. Coraz częściej można też znaleźć komplet łańcuszka celebrytki z pasującą bransoletką. Uważam, że taki zestaw jest świetny i idealny nawet na prezent dla koleżanki, mamy czy siostry. Na pewno każda z nich byłaby zadowolona z takiego prezentu. Ich fenomenem jest prostota i klasyka, co sprawia, że są one tak chętnie kupowane przez kobiety przez tak wiele sezonów.

Idealnym wyborem biżuterii dla nie tylko kobiet, ale też nastolatek, są celebrytki. Swa prostotą i wdziękiem skradły nasze serca na wiele lat i nadal są one chętnie kupowane i noszone. Ich szeroki wybór sprawia, że często mamy problem z decyzją, na którą się zdecydować. 

Kategorie: Moda