Budowa nowej siedziby firmy zajęła dużo czasu. Wszystko jednak chciałem wybudować od postaw, bo kupowanie gotowego lokalu mnie nie interesowało. Dysponowałem własnym projektem, który był dla mnie idealny i stąd taka decyzja. Wiedziałem, że warto było tyle czekać.

Odporna na ogień brama przeciwpożarowa w firmie 

bramy ppoż rolowaneW takiej firmie jak moja, koniecznie musiała znaleźć się brama przeciwpożarowa i to najlepiej, żeby miała wysoką odporność na ogień. Zbliżał się już termin, gdzie powinienem taką bramę kupić, dlatego też przystąpiłem do działania. Interesował mnie producent, który oferował bramy ppoż rolowane i nie miało znaczenia dla mnie, czy w tym była usługa montażu. W mojej firmie pracowali doświadczeni ludzie z uprawnieniami, którzy montażem takiej bramy przeciwpożarowej mogli się zająć. Przejrzałem dużo ofert zanim się zdecydowałem. Postanowiłem bramę rolowaną zamówić od producenta, który oferował najlepsze rozwiązania na rynku. Czytałem opinie klientów i wszystkie były pozytywne. Zadzwoniłem też do kolegi, który miał bramę przeciwpożarową od tego właśnie producenta i potwierdził mi, że warto u niego złożyć zamówienie. Byłem już pewny i podjąłem decyzję. Zamówiłem konkretną bramę przeciwpożarową i okazało się, że jej montaż wliczony już był w cenę, dlatego z tej usługi skorzystałem. Nie angażowałem swoich pracowników i mogli zająć się wykonywaniem swoim bieżących obowiązków. Byłem spokojny, bo wiedziałem, że wybrałem solidną bramę przeciwpożarową do swojej firmy.

Do nowej siedziby przenosiłem się w połowie października. Całkiem nieźle poszło, ponieważ początkowo zakładałem, że uda się to zrobić dopiero w listopadzie. Nowa siedziba była o wiele bardziej komfortowa i przestronna. Byłem zadowolony, że wszystko poszło sprawnie.

Kategorie: Przemysł