Postanowiłam w tym roku zrobić coś wyjątkowego na dzień dziecka. Wpadłam na pomysł, by zrobić jakąś fajną imprezę i zaprosić kolegów i koleżanki moich pociech. Wszyscy na pewno będę świetnie się bawić i spędzą bardzo miło ten dzień.

Zorganizowanie ciekawej imprezy poszło mi bardzo łatwo

organizacja ciekawych imprez dla dzieciPoczytałam w internecie jak powinna być przeprowadzona organizacja ciekawych imprez dla dzieci i na podstawie tych informacji sporządziłam sobie plan. Postanowiłam, że na pewno będzie dużo dobrego jedzenia. Zamówię jakieś dobre ciasteczka, soki i inne atrakcje. Do tego zorganizuję mnóstwo ciekawych zabaw, żeby maluchy przez cały czas miały zajęcie. Dzieci uwielbiają zabawę i wiem, że organizacja ciekawych imprez dla dzieci musi być bardzo poważnie przemyślana. Zadzwoniłam nawet do magika, który ma wystąpić na tej imprezie. Zna mnóstwo ciekawych sztuczek dla dzieci i na pewnie ich sobą zainteresuje. Zadzwoniłam też do wszystkich rodziców, żeby ich poinformować o swoich planach. Nie sądziłam, że to wszystko tak łatwo i sprawnie mi pójdzie. Rodzice byli zachwyceni moim pomysłem i nawet padły propozycje pomocy. Sama wszystkim się zajęłam i nie potrzebuję wsparcia, ale na samej imprezie będzie ono na pewno bardzo mile widziane. Impreza odbędzie się w sobotę o godzinie dwunastej. Wszystkim ta pora odpowiada. Nie wysyłałam już indywidualnych zaproszeń, ponieważ każdy potwierdził swoją obecność. Poza magikiem ma być również plac zabaw z balonową zjeżdżalnią oraz trampolina i cała masa innych bardzo ciekawych atrakcji.

Impreza była bardzo udana. Dzieciaki wyszalały się za wszystkie czasy. Najważniejsze, że dzieciaki są zadowolone. Zrobiłam także mnóstwo zdjęć, które wywołałam i włożyłam do albumu. To będzie fajna pamiątka na przyszłość dla dzieci.

Kategorie: Sport