Któregoś dnia przyglądałam się pięknym paznokciom moich koleżanek. Wyglądały zupełnie inaczej niż moje, kolor był jakiś głębszy, paznokcie grubsze i pięknie się błyszczały. Pamiętam, że pojechałam tego dnia do drogerii i kupiłam sobie jakieś dwa najdroższe lakiery do paznokci ale i tak nie osiągnęłam takiego efektu.

Przygoda z manicure hybrydowym

manicure hybrydowy w Poznaniu - cennik usługDopiero później, gdzieś przypadkiem dowiedziałam się, że jest to manicure hybrydowy w Poznaniu – cennik usług bardzo mnie zainteresował i chciałam się dowiedzieć o co chodzi. Wtedy takie paznokcie robiło się tylko u kosmetyczki. Teraz to dziewczyny w domach mają lampy i nie trzeba daleko jeździć. Na jednym osiedlu pewnie z 5 dziewczyn robi paznokcie. Kiedyś nie było to jeszcze aż tak rozpowszechnione. Teraz sama się śmieje, że wcześniej nie miałam o niczym pojęcia, a teraz robię hybrydy do 3 tygodnie. Pamiętam, że udało mi się wtedy uzbierać jakieś pieniądze od rodziców i iść do kosmetyczki. Gdy zobaczyłam ilość pięknych kolorów do wyboru to oniemiałam. Nie miałam pojęcia, który wybrać, tyle ich było. Teraz i tak jest ich o wiele więcej, ale kiedy hybrydy dopiero zaczynały kiełkować, to i tak było ich już sporo. Do tej pory pamiętam kolory moich pierwszych hybryd. Wtedy był modny zielonkawy kolor, taki miętowy blady. Poprosiłam więc o wszystkie paznokcie w takim kolorze i jeszcze ozdobiono je białymi kropkami jak u biedronki. Byłam zdziwiona, że ten lakier jest tak trwały.

Gdy wróciłam do domu, pochwaliłam się mamie. Jak zobaczyła efekty, od razu sama poszła się zapisać. I w ten oto sposób, już od paru lat z drobnymi przerwami, razem z moją rodzicielką odwiedzamy ten sam salon kosmetyczny i robimy sobie hybrydy o przeróżnych wzorach i kolorach. To super wynalazek, nie trzeba co dwa dni malować paznokci.

Kategorie: Uroda