Brak dbałości o wygląd zewnętrzny u panów jeszcze do niedawna był uznawany za symbol męskości. Na szczęście czasy się zmieniają i mężczyźni zaczęli stosowanie przeróżnych kosmetyków na równi z kobietami. Obecnie żel pod prysznic, dezodorant i pianka po goleniu są niewystarczające, a obok nich zadomowiły się kremy nawilżające i przeciwzmarszczkowe oraz markowe produkty do pielęgnacji i układania włosów.

Męskie kosmetyki do modelowania włosów od Reuzel

reuzel pomadaNa rynku możemy znaleźć całą gamę preparatów, których zadaniem jest ujarzmianie włosów. Nie wszystkie jednak mogą pochwalić się takimi właściwościami oraz jakością, jak reuzel pomada. Reuzel jest kultową już, holenderską marką, stworzoną w Rotterdamie. Jej znakiem szczególnym jest wizerunek świni na opakowaniach pomad, który wiąże się ze znaczeniem słowa reuzel, czyli smalec. Reuzel oferuje dwa rodzaje pomad: woskowe oraz produkty na bazie wody. Różnią się one chwytem, który może być lekki, średni lub mocny. Pomady Reuzel pozwalają na kontrolowanie połysku włosów, a także potrafią opanować nawet najbardziej niesforną, kręcącą się oraz gęstą czuprynę. Produkty tej marki charakteryzują się przyjemnym zapachem, który długo utrzymuje się na włosach. Ponadto pozostawiają je lekkie i przyjemne w dotyku, bez efektu sztywnego kasku na głowie. Dodatkowy atut stanowi plastyczna konsystencja, która sprawia, że kosmetyk doskonale rozprowadza się na włosach i utrzymuje je w ryzach bez sklejania kosmyków.

Reuzel pomada to produkt, który zna każdy szanujący się mężczyzna, a jeżeli nie zna to powinien się nim zainteresować. Obok pomad Reuzel to również toniki do włosów, żele, szampony oraz odżywki, a także szereg kosmetyków do pielęgnacji brody, czyli pianki, balsamy oraz produkty po goleniu.

Kategorie: Zdrowie