Pewnego dnia, przechadzając się po moim mieszkaniu w Krakowie uznałam, że przydałby się tu mały lifting. Wszelkie kwestie zmian w zakresie domu mąż zostawiał mi. Mu nie robiło dużej różnicy, jak to wygląda. A że jego praca wymagała, by wyjeżdżał co jakiś czas na tydzień lub dwa, to dla niego dom nie kojarzył się z konkretnym wyglądem. Postanowiłam więc coś zmienić z pomocą projektanta wnętrz.

Dobrzy projektanci wnętrz w Krakowie

projektant wnętrz dobry krakówOsobiście nie korzystałam z usług takiej osoby, ale byłam u koleżanki, gdy zdecydowała się właśnie na taką pomoc. To co projektant zrobił tam wspólnie z nią bardzo mi się podobało. Ja mam określony gust, jednak tak fachowej pomocy nie powinno się odrzucać, jeżeli ma się okazję z niej skorzystać. A ja chciałam takiej pomocy. Jeżeli się chce, by był projektant wnętrz dobry Kraków może bez problemu takiego zaoferować. Tak stylowe miasto musi mieć fachowców w dziedzinie wystroju mieszkań. Umówiłam się na spotkanie z najlepszym fachowcem, jakiego znalazłam. Porozmawialiśmy o tym czego oczekuję, pokazałam mu mieszkanie i omówiliśmy sporo kwestii. Ustaliliśmy terminy, bo chciałam zmienić wnętrza zanim mój mąż wróci. Bardzo chciałam sprawić mu niespodziankę. Dlatego zdecydowałam się na bardzo gruntowne zmiany, które jednak były zarówno w moim guście, jak i w zasięgu. I wyszło fenomenalnie.

Gdy mój mąż wrócił w końcu do domu, to stanął w drzwiach i w pierwszej chwili chciał się wrócić i przeprosić za pomylenie mieszkań. Dopiero jak zobaczył mnie to zorientował się, że trafił pod dobry adres. Pierwszy raz zauważył zmiany w naszym domu, jak i pochwalił mnie za to, jak to wszystko zorganizowałam. Oczywiście takiego efektu sama bym nie osiągnęła, więc największe pochwały należą się najlepszemu z projektantów.