O tym, że czas szybko leci wiedziałam od kiedy ukończyłam trzydzieste urodziny. Miałam wtedy wrażenie, że wszystko nagle przyspieszyło. Mój chrześniak, niegdyś miały dzieciak był już dorosłym chłopakiem i niebawem kończył osiemnaste urodziny. Wyrósł na wesołego i mądrego dzieciaka.

Porządny rower dla chrześniaka na osiemnaste urodziny

rowery szosowe sklepLubiłam swojego chrześniaka i często z nim spędzałam czas. Dużo opowiadał mi o swoich zainteresowaniach i pragnieniach. Dzięki temu właśnie wiedziałam co tak naprawdę chciałby dostać na swoje osiemnaste urodziny. Był to najnowszy model roweru szosowego, który widział w jednym ze sklepów. Najlepszej marki rowery szosowe sklep niedaleko mnie sprzedawał i właśnie tam postanowiłam się wybrać na zakupy. Zamierzałam chrześniakowi kupić porządny rower szosowy i cena nie miała dla mnie znaczenia. Może i nie znałam się na rowerach, ale w sklepie był doświadczony sprzedawca, który pomógł mi dokonać właściwego wyboru. Sporo kosztował ten rower szosowy, który polecił mi sprzedawca, ale w końcu był to prezent na osiemnaste urodziny mojego chrześniaka i nie mogłam na tym oszczędzać. Rower prezentował się znakomicie i miał same porządne części. Hamulce podobno były najlepsze a przecież przekładało się to na bezpieczeństwo podczas jazdy. Rower kupiłam i wróciłam do domu. Do osiemnastych urodzin Pawła zostało jeszcze sporo czasu, ale prezent postanowiłam dać mu od razu. Był najszczęśliwszym dzieciakiem, jakiego widziałam gdy dostał prezent.

Mój chrześniak rowerem jeździł wszędzie gdzie się dało. Czasami nawet do szkoły wybierał się na rowerze, bo miał mało zajęć i po szkole planował jakąś wycieczkę. Trafiłam idealnie z prezentem, ale znałam potrzeby tego dzieciaka i wiedziałam co sprawi mu największą radość.

Kategorie: Sport