Moja siostra wyjechała na tydzień na wakacje. Kiedy wróciła – zdziwiłam się. Wiedziałam, że na pewno będzie opalona, ale zmieniło się coś jeszcze. Patrzyłam w jej twarz i zastanawiałam się, jak to się stało, że teraz wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Siostra podkreśliła brwi metodą piórkową

modny makijaż permanentny brwi metodą piórkową w ŁodziOd dawna wiedziałam, że brwi mają duży wpływ na wyraz twarzy – w zależności od kształtu brwi, możemy wydawać się zdziwione, złe czy smutne, dlatego tak ważne jest, aby dbać o odpowiedni ich wygląd. Siostra pod wpływem impulsu zdecydowała się na modny makijaż permanentny brwi metodą piórkową w Łodzi. Opowiedziała mi, na czym polega ten zabieg. Na skórze wykonywane są pojedyncze linie, które mają naśladować naturalne włoski. W ten sposób, krok po kroku, rysuje się brew. Oczywiście nie może odbywać się to „na ślepo” – przedtem rysunek jest całkowicie zaplanowany – liczy się przecież zarówno położenie linii względem siebie, odległości między nimi, jak i ich grubość i kształt. Od tego zależy bowiem naturalny efekt, który ma dawać taki makijaż permanentny. Do rysowania brwi podczas metody piórkowej służą specjalne igiełki wbijane pod skórę – siostra wspomniała o tym, że może to boleć, jednak warto się poświęcić dla takiego efektu. Metoda piórkowa jest dobrym sposobem na podkreślenie i zagęszczenie brwi. Jestem pod wrażeniem tego, jak wyglądają brwi siostry, dlatego chyba też zdecyduję się na takie rozwiązanie – chociaż troszkę się obawiam tego, że po dwóch latach barwnik nie tylko wyblaknie, ale i zmieni swój kolor na niebieski. Podobno to się zdarza, chociaż rzadko.

Ponadto makijaż permanentny brwi można wykonywać tylko wtedy, gdy nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych – kobiety z cukrzycą, łuszczycą czy infekcjami skórnymi, są wykluczone. Na szczęście ja nie mam żadnych problemów, dlatego również zrobię sobie modny makijaż permanentny brwi.

Kategorie: Uroda